BASENY TERMALNE

w Białce Tatrzańskiej

Nocleg z nami ale jak Wellness & SPA i Baseny Termalne to tylko Terma Białka. Klienci pensjonatu mają specjalne rabaty wejściowe do Terma Białka.

Do dyspozycji 1 382,67 m² powierzchni wody basenowej !!

Woda do zasilania basenów pozyskiwana jest z głębokości 2500 m, a temperatura osiąga 72 °C. Sam obiekt podzielony jest na kilka stref:

Image module

To pięć basenów z wodą termalną o temperaturze do 36 °C, zjeżdżalnie zewnętrzne o łącznej długości około 300 m. Główne przeznaczenie dla rodzin z dziećmi.

To gwarancja spokoju, ciszy i relaksu. Doskonałe miejsce dla szukających wyciszenia i odprężenia, chcących zrelaksować się w niezwykłym otoczeniu. Do dyspozycji w tej strefie są trzy baseny o różnej specyfice i właściwościach.

Tutaj do dyspozycji Państwa powierzchnia 1000 m2 ! Wspaniale zagospodarowane miejsce z różnymi typami sauny w zależności od upodobań oraz basen z wodą geotermalną o temperaturze do 36 °C, basen z wodą o temperaturze do 24 °C, natryski, ławki z kadziami do moczenia nóg i drink bar.

Pięć saun o różnej specyfice:

  • Sauna Stara Góralska –  temp. do 70 °C i wilgotności powietrza do 35%
  • Grota Kamienna – z dozownikiem solanki, wilgotnością powietrza nie przekraczającą 45% i temperatura sięgającą max. 50 °C
  • Łaźnia Parowa – temperatura do 45 °C i wilgotność do 100%
  • Sauna Fińska – wilgotność do 20% i temperatura do 100 °C
  • Sauna zewnętrzna Ruska Bania – temperatura do 60 °C i wilgotność powietrza do 65%

Instytut Wellness & Spa Terma Białka to połączenie natury z nowoczesną techniką. To miejsce gdzie ciało i umysł odpoczywa a masaże sprawią że poczujesz się wyjątkowo.